آموزش تصویری نصب آنتی ویروس NOD32 ورژن ۹ بر روی کامپیوتر

-بعد از دانلود کردن فایل نصبی مورد نظر، ابتدا روی آن کلیک کرده و آن را اجرا می کنیم بعد مطابق تصویر زیر روی دکمه continue کلیک می نماییم

-در مرحله بعد مانند تصویر زیر روی I Accept کلیک می نماییم تا نصب را ادامه دهیم.

-در این مرحله تیک Enable ESET LiveGrid feedback system (recommended)را فعال کرده، بعد روی continueکلیک می کنیم، در صورتی که بخواهیم محل پیش فرض نصب آنتی ویروس را تغییر دهیم روی change installation folderکلیک می نماییم در غیر این صورت روی continue کلیک می نماییم.

-در این مرحله ابتدا تیک گزینه Detect potentially unwanted applications را فعال کرده، در این مرحله نیز می توانیم در صورتی که بخواهیم محل پیش فرض نصب آنتی ویروس را تغییر دهیم روی change installation folder کلیک می نماییم در غیر این صورت روی Install کلیک می نماییم تا آنتی ویروس نصب گردد.

-در ادامه منتظر می مانیم تا نصب مورد نظر ادامه یافته و پایان یابد مانند تصویر زیر:

-بعد از اینکه نصب پایان یافت رویDone کلیک می نماییم.

-در پنجره Network connection found روی Public network کلیک می نماییم.

- در ادامه آنتی ویروس از شما می خواهد تاLicense خود را وارد نمایید مانند شکل زیر گزینه Activate later را انتخاب می نماییم.

با نام کاربری و گذرواژه‌ی خود وارد سایت شود. با کلیک روی “دانلود فعال‌ساز” از نوار جانبی می توانید برنامه‌ی فعال‌ساز را دریافت کنید.

برنامه‌ی فعال‌سازی را پس از اتمام فرآیند دانلود، اجرا کنید.

در صورتی که ویندوز شما ۸٫۱ است و بعد از اجرای فعال‌ساز با پیغام شکل پایین مواجه شدید، ابتدا روی گزینه More Info (با شماره ۱ مشخص شده) کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه Run anyway کلیک کنید.

در صورتی که ویندوز شما ۱۰ است و بعد از اجرای فعال‌ساز با پیغام شکل پایین مواجه شدید، ابتدا روی گزینه More Info (با شماره ۱ مشخص شده) کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه Run کلیک کنید.

مراحل نشان داده‌ شده توسط فعال‌ساز در هر مرحله را در صفحه آنتی‌ویروس انجام دهید و روی دکمه ادامه کلیک کنید.